Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Airsoft įrangos nuoma

2 val.
nuo 125 €

Informacija

Tai azartiškas ir dinamiškas karinis žaidimas draugų būryje. Pajusite sugebantys būti kariais tuo pačiu smagiai leidžiant laiką. Visas veiksmas su pasiruošimu, instruktažu ir mūšiais trunka apie 2,5 valandos.
 
- Tai džentelmenų pramogos, dalyviai turi prisipažinti, kai į juos pataikoma, kitu atveju kenčia promogos kokybė ir pačių dalyvių potyriai.
 
- Rekomenduojame su savimi atsivežti patogią avalynę, kepuraitę, turėti priemones nuo uodų, nusiteikti kariškai ir esant lietui, nekreipti dėmesio ir mėgautis!
 
Išsinuomokite Airsoft įrangą savo šventei. Minimalus nuomos kiekis 5 vnt, kaina 25 Eur/komplektas. Į komplekto kainą įeina - AEG, dėtuvė, LiPo baterija, 1000 vnt šovinių, veido kaukė, akiniai, kelnės, švarkas, komandos žymėjimo juostos. Pakeitimui skirti keli AEG ir LiPo baterijos. Imamas užstatas 50 Eur/ komplektui

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.