Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Bernvakaris bare

2 val.
nuo 99 €

Informacija

Esate sutrikusių,  pasimetusių vyrų būrys nuostabiame mieste - nežinote kur eiti, už ko griebti, ką gerti ir į kokį fontaną bristi, kad tinkamai palydėtumėte savajį draugą į santuokos pilnatvę arba atbaidytumėte nuo jos.

Jums reikia nuostabiųjų “Linksmybių Gidžių” - Erotikos ir Euforijos -, kurios motiniškai aprodys tikrąjį miestą - ne tą oficialųjį, kuris matosi žvelgiant į bažnytinės architektūros šedevrus, bet tą intymųjį, kuris alsuoja įžengus į miesto naktinius klubus, kuris dvelkia pravėrus barų duris. Mielosios gidės ne tik aprodys miesto erogenines zonas, bet ir paauklės, kaip jas stimuliuoti, kad praleistas laikas netaptų praleistomis progomis. Pakluskite Gidėms ir juokingos bei azartiškos užduotys lydės Jūsų Bernvakarį visą kelionę.
 O juk taip norisi atsiduoti Erotikai ir Euforijai...

Programa:

 Mieste Jus pasitiks dvi žavios merginos. Jaunikis bus perrengtas specialiais rūbais ir pradėsite kelionę po barus. Jų bus 4, iš kurių kiekviename gausite užduotis, kurias turėsite įvykdyti, o kad kelionė tarp barų neprailgtų - einant Jūsų laukia linksmi žaidimai.

Renginio trukmė ~ 2 valandas

Į kainą įėjimo mokestis į barą/klubą/pub'ą neįskaičiuotas. 

bernvakaris bare

3.9
8 įvertinimai
5 balai
63%
4 balai
0%
3 balai
13%
2 balai
13%
1 balai
13%

Atsiliepimai -
Bernvakaris bare

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.