Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Karo lauko ligoninė

1 val. 45 min.
nuo 135 €

Informacija

Gana nuobodžių pasisedėjimų bare, metas tikram išbandymui! Santuokinis gyvenimas nėra toks jau lengvas koks gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl mes esame jums paruošę medicinos karo lauką, kuriame įgytos patirtys pravers santuokinio gyvenimo kelyje.

Neturėsite laiko atsipalaiduoti, nes jūsų šventę prižiūrės seksuali ir valdinga karo lauko Deivė. Jums teks praeiti medicininę patikrą ir ištvermės bei žinių išbandymą norint gauti leidimą keliauti į šeimyninį gyvenimą.

 

Ko galite tikėtis iš karo lauko patirties? Neišdildomų bernvakario prisiminimų!


Pradžioje jus pasitiks griežta, valdinga, bet tuo pačiu šmaikšti ir nuotaikinga karo daktarė, kuri atliks visus reikiamus tyrimus, patikrins jūsų ryžtą ir nuspręs ar jūs pasiruošęs kurti šeimą.


Bernvakario programoje jūsų lauks:

-Provokuojanti pirminė apžiūra ir griežta rikiuotė

-Lankstumo ir judesių terapija

-Paslaptinga pirmoji pagalba moteriai

-Nuotaikingos užduotys ir fiziniai išbandymai

-,,Vaistukai ir atokvėpis”

-Viliotinis šokis

-Vestuvių nuosprendis

-Jaunikio priesaika


Po šio bernvakario būsite įsitikinę, kad esate puikiai pasiruošę santuokai, turėsite geriausius prisiminimus tiek jūs tiek šventėje dalyvaujantys draugai. Taigi daug laiko nebeliko, todėl linksminkitės ir pasiruoškite santuokiniam gyvenimui!

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.