Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Lankininkų kovos - Vilniuje

2 val.
nuo 80 €

Informacija

Lankininkų kova – tai sportinis komandinis žaidimas, pradėtas žaisti nuo 2011 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur oficialiai yra vadinimas „Archery Tag“. Šis sportinis žaidimas populiarėja visame pasaulyje – Australijoje, Singapūre, Kanadoje, Europoje vyksta pastovios treniruotės, varžybos, turnyrai, kuriamos komandos. 
 
Lietuvoje žaisti lankininkų kovas pradėta 2016 m. Puikiai tinkanti pramoga Jūsų smagiam bernvakariui, vaikinams mėgstantiems aktyvią veiklą.
 
Žaidimo metu lavinamas komandinis darbas, reakcija, kordinacija, greitis, vikrumas, momentinis kritinis mąstymas.
 
- žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir jei esi pakankamai "kietas" netgi ją sugauti ore ar numušti kardu!
 
Pats žaidimas panašus į dažasvydį, šratasvydį ir net kvadratą. Kovos metu dalyvauja iki 12 žaidėjų, po 6 kiekvienoje komandoje. Jų tikslas – per tam tikrą nustatytą laiką, nukauti visus priešininkus naudojant lanką ir specialias, saugias strėles. Visas kovos plotas padalintas į dvi lygias dalis, kurias jungia centrinė vidurio linija ir kurios dalyviai negali peržengti, taip pat kraštinės bei galinės linijos. Aikštelėje yra 8 kliūtys, arba dar kitaip vadinami, „bunkeriai“, už kurių galima slėptis. Kitas svarbus elementas – taikiniai. Kiekviena komanda turi du taikinius, kuriuose yra po du apskritimus. Pataikius į apskritimą ir jam iškritus, į žaidimą sugrįžta pasirinktinai vienas iš komandos narių, kuris buvo „nukautas“. 
 
Pramoga trunka apie 2 valandas.
Gali dalyvauti nuo 8 - 20 žaidėjų.
 
 
Pramogą galime surengti mūsų patalpose, paprastai darbo dienomis nuo 21 val. ir savaitgaliais, arba mūsų pasiūlytoje vietoje lauke (kartais žaidimus organizuojame netoli Ozo prekybos centro), arba galime atvykti į Jūsų pasirinktą vietą.
5
11 įvertinimai
5 balai
100%
4 balai
0%
3 balai
0%
2 balai
0%
1 balai
0%

Atsiliepimai (11)
Lankininkų kovos - Vilniuje

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.