Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ
Informacija

Dažasvydis Vilniuje su adrenalino prieskoniu

 Komandinis žaidimas. Aktyvus poilsis. Komandos formavimas. Tikri draugai. Azartas. Adrenalinas. Nepakartojami įspūdžiai. Ekstremalūs pojūčiai. Priešininkus taškančios (dažais) kulkos.

Nauji pojūčiai

 Nekasdien gali patirti jausmą, kuris apima vos įžengus į aikštelę, sėlinant link priešininko ar su draugais bėgant į ataką.

Adrenalinas

 Zvimbiančios dažų kulkos, dūmų granatos ir nenuspėjamas mūšis miške neleis atsipalaiduoti, adrenalino dozė – garantuota!

Azartas

 Nereikia nė priminti – laimi tik viena komanda. Surink draugų komandą ir išsiaiškinkit, kuris taikliausias snaiperis, greičiausias šaulys ir geriausias strategas.

Ekstremalūs pojūčiai. Gera komanda. Nugalėti priešininkai. O kur dar mėlynių skaičiavimas ir varžymasis, kas buvo geriausias ir jų gavo mažiausiai! Įspūdžius galėsi aptarti kavinėje ar nedidelėje pirtelėje. Kurią su jos savininku ilgai derindami, išsiderėjome Jums už specialią kainą!

Tikrai netruks adrenalino ir gerų emocijų, o vien įspūdžių nepakaks ir norėsis dar kartą tai pakartoti.

Kaip viskas atsirado?

 Anksčiau esame dalyvavę dažasvydžiuose. Buvo smagu, tačiau vis tik kažko trūko.Taigi nusprendėme suorganizuoti patys. Idėjos iniciatorius Vilius buvo didelis dažasvydžio fanas. Taigi, istorija prasidėjo, kai jis nuvažiavo į Latviją pirkti įrangos. Kadangi naujų ginklų negavo, buvo nupirkti panaudoti, kurie vėliau pasirodė visiškai neveikiantys. Verslas vos nesibaigė bankrotu dar net neprasidėjęs. Dažasvydžio markerius visgi pavyko grąžinti ir nuo to momento buvo nuspręsta įrangai netaupyti ir rūpintis, kad ji būtų kuo kokybiškesnė. Kaukes rinkome tik su dvigubais stiklais. Anksčiau patys žaidėme su paprastomis – rasoja, nepatogu, nemalonu. Todėl dvigubas stiklas būtinas – tai užtikrina, kad kaukė mažiau rasos. Be to, nupirkome dūmų granatas, kurios paįvairino žaidimą. Aikštelę neatsitiktinai parinkome natūralią: grynas oras, minkšta miško paklotė, tylesni žingsniai link priešininko:).

Kokybiška įranga

 Norint, kad žaidimas suteiktų kuo daugiau malonumo, įrangai netaupoma. Nedarome išpardavimų, nes tuos pinigus kiekvienais metais investuojame į įrangos atnaujinimą. Paskutinis pirkinys – 7 nauji dažasvydžio markeriai.

Mėlynoji informacija

 Adrenalinas ir geros emocijos gautos žaidimo metu viską atpirks. Jei gerai pasiruoši nereikės nerimauti. Keletas patarimų, jei vis dar baiminiesi mėlynių: gali užsidėti alkūnių bei kelių apsaugas; užsivilkti storesnę striukę su pamušalu (ne taip skaudės); pasiimti storesnį šaliką (apsaugosi kaklą); apsiauti botus (ir patogu, ir blauzdos saugios). Pasiruošk, jei manai, kad klius. Tik nepersistenk, kad laisvai galėtum judėti.

Kodėl mes?

  • Kokybiškos nerasojančios kaukės dvigubais stiklais.
  • Žaidimai vyksta su dūmų granatomis ir sprogimais (tai jau įskaičiuota į kainą).
  • Natūrali ir saugi aikštelė įrengta miške.
  • Gera paslaugų kokybė. Po kiekvieno renginio gauname puikių atsiliepimų.
  • Rūpinamės smulkmenomis, kad pas mus būtų maloniau: įrengta pavėsinė, laužavietė. Taip pat yra tualetas.
  • Nemokamai galime pasirūpinti vienkartiniais indais bei angliukais (užsakymo metu tereikia pranešti). Atsivežkite savo maistą ir puikiai leiskite laiką.
  • Po kiekvieno renginio aptvarkome teritoriją, kad į ją būtų malonu sugrįžti.

Kur yra mūsų aikštelė?

Aikštelė yra apie 20 km nuo Vilniaus centro (Molėtų kryptimi) . Netoli jos yra keli ežerai, kuriuose galima išsimaudyti po įtemptos kovos, o geroje kaukazietiškoje kavinėje ar jaukioje pirtelėje galėsite pasistiprinti ir aptarti kovas.

Dalyvių skaičius turi būti patikslintas 3 dienos iki renginio. Vėliau jei dalyvių sumažėja, renginio kaina nėra mažinama, tačiau už neatvykusius klientus likusiems duodami šoviniai.

Papildomos paslaugos:
+100 vnt. šovinių - 5 .
+1000 vnt. šovinių - 35 .
Karšta pirtelė Vilniuje po dažasvydžio: tik 90 €  (2 val. be nakvynės).
Su nakvyne: 115  . Pirtelę rezervuokite iš anksto!

Svarbu:
Rūpinamės Jūsų saugumu. Jeigu į dažasvydį atvažiuoja išgėrę(> 0.5 promilės) žaidėjai, žaidimą atšaukiame ir sumokėtų pinigų negražiname.

Kiek kainuoja (paspauskite ant miesto, norėdami matyti kainas).
* Vykstant į kitus miestus, prie kainos prisideda 0.5 eur priemoka už kiekvieną kilometrą į vieną pusę.
Kiek bus dalyvių?
Lamp Norėdami užsakyti renginį, spauskite ant norimos datos.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.
Jūsų vardas:
Jūsų telefonas:
Jūsų el. paštas:
Pasirinkite renginio laiką
Norėdami rezervuoti laiką spauskite ant norimo laiko.
Užimtas laikas
Laisvas laikas
Pasirinkite renginio vietą (Vilniuje):
Duomenų patvirtinimas:
Renginys:
Data:
Laikas:
Renginio vieta:
Dalyvių skaičius:
Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Avanso apmokėjimas:
Mokėti dabar:
50 EUR
Mokėti prieš renginį vedėjams:
Viso:
Pasirinkite mokėjimo būdą:
Pastaba: Jūsų apmokėjimo laukiame 4 valandas. Jeigu per tą laiką neapmokėsite, pasiliekame teisę jūsų pasirinktą renginį, renginio laiką ir vietą atiduoti kitam klientui.
120
Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų renginių vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 659 22575
 

Kitos mūsų paslaugos