Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 22575
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Mergvakario žaidimas "Pažink jaunąją"

1 val. 30 min.
nuo 130 €

Informacija

Ar ieškote unikalios ir nepamirštamos pramogos jūsų mergvakariui? Pristatome naują stalo žaidimą „Be problemų“, kuris ne tik suteiks daugybę juoko, bet ir leis jums dar geriau pažinti vienai kitą bei patirti nepakartojamas akimirkas drauge.
 
„Be problemų“ – tai išradingas ir linksmas stalo žaidimas, specialiai sukurtas mergvakariams. Žaidimo metu dalyvės sprendžia įvairias situacijas, teikia improvizuotus atsakymus ir patarimus jaunajai, atsakinėja į klausimus apie ją, dalinasi patirtimi ir linksmai leidžia laiką.
 
Renginio metu:
-Klausimai apie jaunąją;
-Improvizuoti situacijų sprendimai;
-Savęs pažinimas;
-Linksmos situacijos.
 
Nepraleiskite progos paversti savo mergvakarį ypatingu ir įsimintinu su žaidimu „Be problemų“! Užsakykite dabar ir pasiruoškite nepakartojamai pramogai su geriausiomis draugėmis.
 
Pasinerkite į linksmą ir nuotykių kupiną pasaulį, kur juokas, bendravimas ir draugystė taps pagrindiniais jūsų vakaro elementais!

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.