Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Mergvakaris svajotojoms

1 val. 30 min.
nuo 125 €

Informacija

Užsimerk, Įsivaizduok savo svajonių gyvenimą ir SAVE jame, kokia tu laiminga, švytinti, besidalinanti gėriu, džiaugsmu, meile, kaip tu jautiesi savo pačios svajonių gyvenime ? Nuostabiai?
 
Jaunoji kartu su lydinčiomis draugėmis žengia į naują etapą, tai tas laikas kai ypatingai svarbu sukurti ir naujo gyvenimo etapo viziją, pradėti rašyti savo svajonių gyvenimo knygą.
 
Mergvakaryje sukursite kiekviena asmeninį norų žemėlapį, panirusios į magišką vaizdų, spalvų , garsų ir kvapų erdvę aptiksite , pamatysite, pajusite savo TIKRUOSIUS, svarbiausius gyvenimo NORUS, rasite atsakymus į VISUS svarbiausius gyvenimo klausimus. Atversite moteriškos energijos ir intuicijos galią, savo vizijai įgyvendinti gausite pliūpsnį energijos, motyvacijos ir visus reikiamus įrankius sukurti SAVO SVAJONIŲ GYVENIMĄ.
 
 
 
Kas laukia mergvakaryje:
 
-Sukursime ypatingą, turtingą pojūčiais erdvę-savo svajonių patyrimui;
 
-Vedinos intuicijos aptiksite TIKRUOSIUS savo norus;
 
-Paleisite tai kas atgyveno;
 
-Išmoksite nukreipti energiją svajonių realizavimui.;
 
-Susidarysite detalų vaizdinį, planą kaip žingsnis po žingsnio, kokius konkrečius veiksmus atliekat jūs įgyvendinsite savo svajones; 
 
-Gausite VISAS priemones norų žemėlapio kūrimui;
 
-Estetiški , gražūs, įkvepiantys koliažų vaizdai bus jūsų kelrodė žvaigždė tolimesniam jūsų gyvenimui ir pats nuostabiausias laiko praleidimas su draugėmis apgaubtas juoko, paslapčių, moteriškų galių tyrinėjimo;
 
- Jaunosios laukia ypatingas dėmesys ir  dovana , kuri bus kaip kelrodė žvaigždė tolimesniame šeimyninio gyvenimo etape.
 
 
Išeisite atsinaujinusios, įkvėptos, pasitikinčios, patyrusios tikros draugystės magiją !

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.