Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Pataisos mokykloje

2 val.
nuo 135 €

Informacija

Organizuojate pirmajį mergvakarį ir jaudinatės, kad viskas praeitų sklandžiai??? O gal dalyvavote jau ne viename, tačiau tikrai kažko trūko… trūko tos mažytės gyslelės, kuri paliktų gilų atsiminimą jaunąjai ir visoms merginoms? Su draugėmis neretai prisimenate mokyklą, linksmybės ir išdaigas, kurias krėtėte? Noretumėte prisiminti senus laikus ir vėl pasėdėti mokyklos suole? Siūlome Jums sudalyvauti mūsų naujame mergvakaryje , kurio metu blogos ir nepaklusnios mokinės bus sutramdytos, o per daug ramios taps pašėlusiomis.

Šis mergvakaris trumpam grąžins Jus į pirmuosius jaunystės metus ir gyvais prisiminimais alsuojančią mokyklos klasę, kurioje galėsite iš naujo pajusti pikto ir valdingo mokytojo grėsmę, lengvai atsikvėpti pamačiusios gražų ir jauną studentą, kuris tik po studijų prisijungė prie mokyklos kolektyvo ir bando surasti draugišką kontaktą su mokinėm.
 Renginuko metu visos dalyvės grįš į pamokas, bus apmokytos visų vedybinio gyvenimo ypatumų, o svarbiausia – jaunoji turės išlaikyti visas turimas pataisas.

Staigmena jaunajai:

Renginuko pradžia puikus netikėtumas jaunąjai – prie jos prisistatys du mokytojai, kurie parodę jos pažymių knygelę (kurioje nėra teigiamų pažymių :)) išsiveš į mokyklą pataisų, kurioje jau lauksite Jūs. Juokas – garantuotas!

Kokios pamokos Jūsų laukia?

Jaunoji turi Suprasti, Mokėti ir Žinoti pagrindinius dalykus:

  • Suprasti vyro filosofiją, apie ką ir kaip jie mąsto?
  • Kokie vyro tipiniai požymiai?
  • Matematika – kaip tvarkyti namų biudžetą, kad jis būtų skirtas tik aukštakulniam, rankinėm, kosmetikai bei kitiems gyvybiškai būtiniems dalykams.
  • Išlavinti puikią orientacija nakti bei tamsoje;
  • Žinoti visas pagrindines žmonos elgesio taisykles – plepėti telefonu, degustuoti šampaną o likusį laiką skirti savo išvaizdai bei figūrai tobulinti;
  • Kaip išmokinti vyrą indų plovimo, skalbimo bei kitų vyriškų darbų;

Mergvakario priesaika
 Tik gavusi teigiamus pažymius iš šių dalykų - kas tikrai nebus lengva - jaunoji gaus mokyklos baigimo atestatą bei mergvakario priesaiką, kurioje pažadės amžiną draugystę mokyklos draugėms, “shopingui” bei pašėlusiam gyvenimui.

Renginio trukmė ~ 2 valandas

Ką pasiimti?
Nepamirškite pasiimti fotoaparatų – tikrai bus ne vienas kadras, kuri norėsite įamžinti. Tačiau svarbiausia – nepamirškite geros nuotaikos!
Visos merginos renginio metu gaus po neatskiriamą mokyklos atributą – kalnieriuką.

Merginų skaičius turi būti patikslintas 3 dienos iki renginio. Vėliau jei merginų sumažėja, renginio kaina nėra mažinama.

4.2
70+ įvertinimų
5 balai
67%
4 balai
1%
3 balai
23%
2 balai
1%
1 balai
7%

Atsiliepimai (45)
Pataisos mokykloje

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.