Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Pokerio žaidimas mergvakariui

2 val.
nuo 115 €

Informacija

Tai žaidimas, kuris yra ne tik kupinas azarto, bet tuo pačiu ir padeda išmokti emocijų valdymo.

Žaidime vienu metu dalyvauja iki 10 žaidėjų. Kiekvienas žaidėjas žaidžia už save, tai nėra komandinis žaidimas. Žaidime reikia vadovauti logika, skaičiavimu, o kartais net pasikliauti savo vidine intuicija!

Emocijų valdymas – neatskiriama šio žaidimo dalis. Neveltui yra terminas “Poker Face”. Tai veido išraiška iš kurios priešinkai negali nuspėti – jūs tikrai turite stiprią kombinaciją ar tiesiog “blefuojate” (meluojate). Nors pokeris turi ne vieną versiją – žaidžiame pačią populiariausią Pasaulyje – Texas Holdem. Tai žaidimas, kuomet žaidėjai gauna po 2 kortas į rankas, o ant stalo verčiamos 5 kortos su kuriomis ir bandoma sudaryti stipriausią ranką.

Čia ir prasideda visas įdomumas bei intriga.

Šis žaidimas atskleidžia, kaip mokate valdyti savo emocijas, kaip gebate įvertinti savo turimos kombinacijos stiprumą, bet visų svarbiausia – kaip sugebate priešininkus įtikinti savo rankos stiprumu! Labai dažnu atveju laimi, ne tas, kuris turi stipriausią kombinaciją, bet tas, kuris sugeba savo pakeltu statymu įtikinti kitus, kad turi stipriausią kombinaciją ir kiti nusimeta savo kortas.

Vedėja atsiveš žaidimo inventorių, supažindins jus su taisyklėmis. Nepriklausomai nuo to ar jau mokate šį žaidimą ar dar niekada jo neteko žaisti – žaidimas bus pritaikytas prie žaidėjų lygmens, todėl net ir nežaidę galės išmokti ir mėgautis žaidimu.

Atsiliepimai (1)
Pokerio žaidimas mergvakariui

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.