Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Rytietiškas mergvakaris

1 val.
nuo 115 €

Informacija

Kiek save pamenate nuolat su nekantrumu laukdavote rytietiškų filmų, kur aprangos ir makiažai priversdavo užgniaužti kvapą? Rytų kultūra labai paslaptinga, tuo ir žavinti.
 
Mergvakariui pasirinkusios rytų kultūros tematiką tikrai pasijusite kaip filme ir šia akimirka dalinsitės su savo draugėmis, kas ir yra svarbiausią šią ypatingą dieną.
 
Šio mergvakario metu būsite supažindintos su moteriškumo paslaptimis, rytų kultūra, pilvo šokiais. Moteriškumo akcentavimas yra labai svarbi rytų kultūros dalis, tad puiki tema pokalbiams.
 
Visos merginos būsite papuoštos rytietiškais akcentais, tad galėsite pasidaryti gražių nuotraukų. Geriausi atsiminimai įamžinti nuotraukose jus grąžins kad ir po daugybės metų į šią dieną.
 
Vaišinsitės rytietiška arbata, bei sužinosite kodėl ji yra taip vertinama pasaulyje. Arbatos pertraukėlės metu, dalinsitės įspūdžiais ir galėsite užduoti jums rūpimus klausimus.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.