Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 521 41663
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Studijos nuoma Vilniuje

3 val.
nuo 150 €

Informacija

WHITE DREAM STUDIJA, TAI ERDVĖ švęsti gyvenimą, kurti įspūdžius, prisiminimus, mėgautis, juoktis, kurti!
 
Vilniaus senamiesčio skliautuose išmyluota, kokybiškai, autentiškai ir skoningai įrengta, jaukumu pulsuojanti renginių studija, įsikūrusi Šv. Kazimiero g. 7, Vilniuje. Puikus susisiekimas su Vilniaus populiariausiomis pramogų vietomis.
 
- Studijos plotas 95 kv.2. Joje dvi erdės, virtuvėlė, wc. Erdvė sukurta ir pritaikyta Tavo jaukioms asmeninėms šventėms, kūrybiniams projektams, įmonių renginiams, dirbtuvėms, mokymams, asmeninėms sesijoms, mergvakariams, coworkingui, podcastų filmavimui.
 
- Studijoje rasite didelį stalą, projektorių, wifi, muzikinį centrą, rašymo lentą, pilnai įrengtą virtuvės zoną, patogų parkingą šalia studijos.
 
-Į erdvę galite atsivešti savo užkandžius ir gėrimus. Mes taip pat bendradarbiaujame su vieno kąsnio užnadžių, gurmaniško Itališko vyno tiekėjais. Taip pat galime pasiūlyti fotografo, 360 video platformos nuomos, dekoro paslaugas. Su kiekvienu užsakovu deriname atskirai.
 
KAINA:
 
50 EUR/VAL. (nuomojant daugiau nei 4 val, papildoma valanda 30 eur.)
VISA DIENA - 400 EUR.
Tvarkos mokestis - 30 eur.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.