Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ
Informacija

Trūksta idėjų įmonės vakarėliui ar tiesiog pabodo įprasti pasisėdėjimai prie stalo? Norintiems aktyviai ir gerai praleisti laiką kolektyvo draugijoje gryname ore, siūlome smagią pramogą – dažasvydį Pamaraziuose!

Į šią paslaugą įskaičiuota:

  • Instruktažas ir teisėjavimas;
  • Dažasvydžio įranga (markeriai „Tippmann FT-12“);
  • 500 kamuoliukų vienam dalyviui (papildomi 100 kamuoliukų – 5 EUR);
  • Apsauginė liemenė (merginoms);
  • Kaklo apsauga;
  • Pirštinės;
  • Kamufliažinis kostiumas (švarkas ir kelnės);
  • „V-Force“ dvigubo stiklo kaukė;
  • Žiemos sezonu vaišiname arbata.

Dažasvydžio programa: aikštelėje organizuojami komandiniai žaidimai, kurių metu reikia atlikti įvairias užduotis (pvz.: pagrobti vėliavą ir saugiai ją nugabenti į savo bazę). Komanda, pirmoji eliminavusi visus priešininkus arba pirmoji atlikusi užduotis - laimi.

Šioje dažasvydžio aikštelėje naudojame tik tinkamai sureguliuotą ir sertifikuotą įrangą – ribojame kamuoliukų greitį pagal ES standartus, kad užtikrintumėme Jūsų saugumą. Kamuoliukų ruošimui naudojame suspaustą orą, o ne dujas, todėl užtikriname aukštą kokybę ir tolygų kamuoliukų skriejimo greitį. Taip pat, instruktažą bei turnyrą praves profesionalus ir didelę patirtį sukaupęs instruktorius, dalyvavęs dažasvydžio čempionatuose Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje. Jūsų patogumui teritorijoje yra įrengtos net trys pavėsinės bei laužavietė – čia galėsite paruošti vaišių stalą bei įkurti poilsio erdvę. Žiemos sezonui siūlome vaišes daryti namelyje, kuris apsaugos nuo šalčio ir darganotų šaltojo sezono orų. Na o jei pageidausite, atvyksime į Jūsų renginio vietą (dėl papildomų sąlygų teirautis individualiai).

Maksimalus dalyvių skaičius – 24 žmonės.

Kaina: 25 EUR vienam dalyviui (500 kamuoliukų) + transporto išlaidos (jei pramogą norite organizuoti Jūsų pasirinktoje vietoje) + PVM.

Panašios paslaugos įmonėms
Kiek kainuoja (paspauskite ant miesto, norėdami matyti kainas).
Kiek bus dalyvių?
Lamp Norėdami užsakyti renginį, spauskite ant norimos datos.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.
Jūsų vardas:
Jūsų telefonas:
Jūsų el. paštas:
Pasirinkite renginio laiką
Norėdami rezervuoti laiką spauskite ant norimo laiko.
Užimtas laikas
Laisvas laikas
Pasirinkite renginio vietą (Vilniuje):
Duomenų patvirtinimas:
Renginys:
Data:
Laikas:
Renginio vieta:
Dalyvių skaičius:
Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Kaina:
120
Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų renginių įmonėms vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 521 41663
 

Kitos mūsų paslaugos