Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Fotosesija vaikams

1 val.
nuo 55 €

Informacija

Nereikia jokios progos, kad pažaistumėte fotosesiją! Tad siūlome Jums fotografės paslaugą jau šiandien.
Daugiau apie pasiūlymą fotografė pasakoja pati:

Nors šiuo metu visi prietaisai fotografuoja, tačiau smagu užfiksuoti vaikystę kitu kampu ir patiems tėveliams kartu padūkti su mažaisiais. Pati esu mama, todėl gerai žinau, kokios mielos vaikystės akimirkos ir greitai praeinančios.

Fotografuoju vaikus, tėvelius ir draugus, per šventes, o gal tiesiog smagią dieną gamtoje su artimaisiais. Man gražiausios nuotraukos stambiu planu, todėl jų daugiau ir užfiksuoju.

Manau, kad mažieji tobuliausi modeliai, atrodo natūraliai, su visomis emocijomis veide. Per vieną minutę gali pamatyti visą paletę nuotaikų. Tik reikia spėti laiku jas įamžinti.

Mano pasiūlymas Jums:
- Konsultacija prieš fotosesiją dėl vietos, drabužių ir kt.;
- Fotografuojamės ir dūkstame - 1 val.;
- 25 ar daugiau retušuotos nuotraukos, kurias gausite e-paštu per savaitę;

Iki pasimatymo pro objektyvą.

Niekada nepamiršite gražiausių akimirkų, jei jas įamžinsite nuotraukose!

Gocrazy apžvalga

Fotografę Virginiją užsakėm 2  valandoms, kad padarytų mums reklaminę renginio fotosesiją. Iš tokių reklaminių fotosesijų, paprastai tikimės 9 - 12 labai gerų nuotraukų, tinkamų pristatyti mūsų paslaugas, tačiau gavom 30 ypatingai gerų nuotraukų, kurias susidėjome :). Svetainę administruojanti mergina sakė, kam čia tiek daug nuotraukų prie vieno renginio, na bet kai labai gražūs kadrai, kaip gi nedėsi?  Jeigu kalbant apie tvarkingas nuotraukas, tai jų iš viso buvo ~200.
 
Renginio metu Virginija draugiškai bendravo su dalyviais, kartais gal norėjosi, kad šiek tiek daugiau "vadovautų paradui". 
 
Tai labai patenkinti paslaugom, jau planuojam sekančiam renginiui irgi ją pasikviesti. Drąsiai rekomenduojame klientams Virginijos paslaugas. 
 
Gocrazy KOMANDA

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.