Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Gimtadienis žaidimų kambaryje

3 val.
nuo 80 €

Informacija

Jūsų ikimokyklinio amžiaus vaikui puikiai tiks žaidimų erdvė, kurioje persipina kūrybinės laisvės ir aktyvios veiklos galimybės!

Žaidimų kambarys sukurtas galvojant apie vaikus ir tėvus, saugią bei patogią aplinką, kurioje daug veiklos įvairaus amžiaus vaikams. Žaidimų erdvė orientuota į ikimokyklinio amžiaus vaikus, tačiau veiklos ras ir vyresni broliai/sesės, ir net visai maži kūdikiai. 

Kūdikiams galime pasiūlyti visą reikalingą įrangą nuo maitinimo kėdutės iki lavinančių žaisliukų; vyresnieji galės smagiai pajudėti žaisdami Xbox žaidimus su kinect konsole atskyrame kambaryje.
Vaikai galės išbandyti: laipynę, kamuoliukų baseiną, čuožynę, supuokles, piešimo kampelį, virtuvėlę, vaikų biblioteką, stalo žaidimus, kino salę įrengtą ant laiptų, kelias sienas, išdažytas dažais, kurie leis Jūsų vaikams piešti su kreidelėmis tiesiai ant jų ir daug kitų įdomybių!
Tuo tarpu tėvai ras visą reikalingą įrangą patogiam gimtadienio vaišių suruošimui. 

Žaidimų erdvės patalpos įsikūrusios miško apsuptyje, todėl po šventės galite neskubėdami laiką praleisti gamtoje.

Į pasiūlymą įtraukta:
- 3 val. žaidimų kambario nuoma;
- Visi stalo ir serviravimo įrankiai;
- Kava, arbata;

Vieta: Kvadratinis kambarys, Architektų g. 59, Vilnius

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.