Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Kalėdų senelis su Šaltuke

1 val.
nuo 126 €

Informacija

Artėjant šalčiausioms metų šventėms suteikime mažiesiems džiaugsmo pliūpsnį! 
Kalėdinė programa vaikams, kuri ne tik padovanos nuotaikingą popietę, bet ir primins, jog veikiant kartu, su daug šilumos širdutėse, pavyksta įveikti net ir didžiausius iššūkius. Juk būtent tokia ir yra gražiausių žiemos švenčių prasmė!
 
Pas Jūsų vaikučius atvyksta Kalėdų Senelis bei jo padėjėja Šaltukė. Kadangi kelias iki vaikučių buvo tolimas, o už lango - žvarbus šaltis, bekeliaujant dovanų maišas užšalo ir neatsiriša. Ką daryti, kad jis sušiltų, atsirištų ir Kalėdų Senelis galėtų išdalinti dovanėles? Padedant šventės personažams, atlikti eilę smagių ir įtraukiančių Šilumos užduotėlių, kurių pagalba širdutėse prikaupsite tiek šilumos, jog sušildysite ne tik dovanų maišą, bet ir visus šventės dalyvius.  Užduotėlės skirtos smagiai praleisti laiką bei ugdyti bendruomeniškumo jausmą, diegti teisingas vertybes. Juk tai nepaprastai svarbu nuo pat pirmųjų dienų!
 
Programos metu mažųjų šventės dalyvių laukia: 
- nuotaikingi, trankūs šokiai
- smagūs ir įtraukiantys žaidimai
- stipri, bet labai linksma sniego pūga
- pilna nuotykių kelionė į Šilumos šalį
 
Šventės dalyviams smagiai išsidūkus, kiekvienas iš jų gaus po simbolinę dovanėlę. Juk ne veltui visus metus mažieji buvo tokie geri!

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.