Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Kalėdų senelis ir nenuorama Trolis

1 val.
nuo 153 €

Informacija

Kalėdų Senis jau mieste! Ir šį kartą jis ne vienas - į kompaniją pasikvietė Nenuoramą Trolį. Pastarasis pilnas įdomiausių sumanymų, jo galvoje netrūksta idėjų išdaigoms, o liežuvis negali nustoti juokavęs. Trolis tik ir laukia akimirkos, kada galės pačiupti kokį vaiką ir linksmai užkutenti. Tačiau Kalėdų Senis ne šiaip pasikvietė šį išdaigininką - jis nori paprašyti vaikučių pagalbos. Nenuoramos širdyje labai giliai paslėptas gėrio krislelis, apgaubtas blogiausių minčių. Vaikai yra kviečiami į kovą prieš blogį - gal jiems pavyks Trolio širdelę atšildyti, ir šis neklaužada taps geriausiu ir mieliausiu Troliu.
 
Programa prasidės susipažinimu bei apšilimo šokiu - juk prieš visus iššūkius reikia sušildyti raumenukus. O tada laukia aktyvioji dalis: smagūs žaidimai komandose ir individualiai. Kova prieš blogį bus įtempta, reikalaujanti daug pastangų, tačiau neabejotinai smagi! 
 
Programos metu vaikai:
- išbandys savo taiklumą šaudymo iš lankų čempionate
- suks galvą spręsdami milžinišką ir unikalią dėlionę
- tikrins savo jėgas didžiulei gyvatei traukiant už uodegos
- bandys pratilpti pro stebuklingus vartus
- dalyvaus stebuklingo kauliuko iššūkyje
- mankštins kojas šokių maratone
- kartu su smagiausiais personažais juoksis iki kol pilvus paskaus 
 
Programoje vyrauja aktyvios, originaliai pateiktos užduotys, daug muzikos ir šokių. Tai neabejotinai pati linksmiausia popietė kiekvienam vaikui, kadangi personažai trykšta energija ir geromis emocijomis, o veiklos leidžia išsidūkti į valias. Juk būtent tokios ir turi būti Kalėdos su geriausiais draugais ar klasiokais!
 
* Į programos kainą dovanėlės nėra įskaičiuotos. Esant poreikiui, tėveliai gali pasirūpinti dovanomis, kurias įteiktų programos vedėjai.

Atsiliepimai (1)
Kalėdų senelis ir nenuorama Trolis

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.