Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Laser Tag žaidimas vaikų šventei (N - 7)

1 val.
nuo 80 €

Informacija

Vaikų gimtadienio metu išbandykite „Laser Tag“ pramogą – kompiuterinio žaidimo ir dažasvydžio derinį!

Laser Tag - tai žaidimas, žaidžiamas su ginklais, kurie šaudo infraraudonaisiais spinduliais. Ginklų skleidžiami spinduliai - nepavojingi (tokie patys, kaip televizoriaus pultelio). Priešingai nei žaidžiant dažasvydį, žaidime nepatirsite skausmo nuo šovinių ar dėmių nuo dažų.

Pramoga puikiai tiks vaikams, kurie trokšta įsijausti į filmų herojų vaidmenis ir išgelbėti pasaulį. „Laser Tag“ – aktyvi kompiuterinio žaidimo alternatyva, lavinanti kūrybiškumą ir loginį mąstymą!

Žaidimo trukmė - 1 val. Per šį laiką Jūs:

- susipažindinsite su taisyklėmis
- jums bus išduodama įranga
- suteikiamos techninės pertraukėlės
- poilsiui, užkandžiavimui ar troškulio numalšinimui galėsite naudotis papildoma sale

 Per 1 valandą organizuojama iki 4 žaidimų po 10 minučių!

Maksimalus žaidėjų kiekis - 24. 

Tinka vaikams nuo 7 metų.

Šventės vieta: CQB Arena, Kernavės g. 86, Vilnius

Visi švenčiantys gimtadienį pas mus gali pasinaudoti nemokama paslauga - gimtadienio kvietimu! Pakvietimas gali būti elektroninis arba atsiunčiamas paštu.

4.3
9 įvertinimai
5 balai
67%
4 balai
11%
3 balai
11%
2 balai
11%
1 balai
0%

Gocrazy apžvalga

Aplinka: 
Atvažiavus buvo daug vietos parkuoti automobiliams. O taip pat, kas be mašinų, vietą lengvai galima pasiekti visuomeniniu transportu, stotelė gal iki 100 metrų nuo jų, įsikūrę jie kitoje kitoje pusėje Ozo.
 
Patalpos didelės, viskas tvarkinga, švaru, padaryti labirintai, daug erdvės vaikams išsibėgioti. Prietema, dūmai, lazeriai, net gi keletas realaus dydžio motociklų panaudotų dekoruoti erdvei. 
 
Žaidimo metu atmosferą palaikė leidžiami garsai.
 
Poilsio erdvės dvi. Patiko, kad viena lauke, kita viduje. Tad, jei puikus oras galima su vaikais tortą suvalgyti lauke, jei oras prastesnis - viduje. Direktorius sakė, po žaidimo klientams duoda 25 - 30 minučių suvalgyti tortui ar kitoms atsineštoms vaišėms.
 
Personalas: Klientus pasitiko maloni ir linksmai bendraujanti instruktorė. Tiesa, norėjosi, kad ji būtų apsirengusi firmine įmonės apranga, ar persirengusi kokia kosmine kare, kaip iš žvaigdžių karų, o ne laisvu stiliumi.
 
Saugumas: 
Prieš žaidimą pravedė išsamų instruktažą, dedam pliusą. Parodė inventorių, kas kaip veikia, kaip nusitaikyti, kaip apsirengti. Žaidimo metu taip pat stebėjo vaikus. Kai mes buvome apsilankę, buvo apie 10 vaikų, visi klykavo ir džiaugėsi renginiu.

Atsiliepimai -
Laser Tag žaidimas vaikų šventei (N - 7)

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.