Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Robotų kovos namuose

2 val.
nuo 60 €

Informacija

Paverskite savo namus tikra robotų arena!
 
Karantino laikotarpiu išbandykite robotų kovas savo namuose. Robotų kovos – tai naujas, unikalus ir labai įdomus žaidimas. Dalyviai valdo tikrą robotą planšetinio kompiuterio pagalba. Kiekvieno roboto priekyje yra kamera, kuri tiesiogiai transliuoja vaizdą į kompiuterį, todėl kovoti galima net būnant kitame kambaryje. Papildytos realybės dėka gaunamas itin smagus ir gudrus  žaidimas. Kovoti galima vienas prieš vieną ar net komandose trys prieš tris.
 
Suteiksime visą reikalingą įrangą: robotus, planšetinius kompiuterius, bazes, kontrolinius taškus. Prieš prasidedant kovai su Jumis susisieks instruktorius ir vaizdo pokalbio metu papasakos, kaip valdyti robotą, galimus žaidimo scenarijus.
 
Susikurkite savo žaidimą
 
Ar pamenate, kaip vaikystėje namuose statydavome palapines, iš dėžių namukus ir pan.? Robo arena siūlo unikalią galimybę savo namus paversti tikra robotų žaidimo aikštele. Aikštelę galima sukonstruoti iš visko: fotelių, pagalvių, pliušinių žaislų, pufų, dėžių ir t.t.  Pasiruošimas žaidimui gali būti itin įdomus procesas, nes tai galimybė sukurti savo unikalų žaidimą. Kartu su robotais pristatysime:
 
Bazes – tai vieta kur sunaikinti robotai grįžta pasigydyti;
 
Kontrolinius taškus – kuriuos užkariavusi komanda laimi;
 
Galios taškus – kuriuos panaudojus robotai gauna “super” galių.
 
Žaidimų aikštelės planavimas ne tik išlaisvins kūrybiškumą, bet ir žaidimą padarys  įdomesniu. Veiklos turės visa šeima.
 
Rekomenduojamas robotų kiekis:
 
2 robotai – žaidimas vyks viename kambaryje;
3,4 robotai – žaidimas vyks visame bute;
5,6 robotai – žaidimas vyks ofise, nuosavame name.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,5 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.