Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 91566
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Stebuklingas miškas (1 - 6m.)

1 val. 10 min.
nuo 115 €

Informacija

Pojūčių gimtadienis  patiems mažiausiems
 
Vaikai mėgsta staigmenas, naujus potyrius šokius , dainas, juoką kurie suartina ir palieka pačias geriausias emocijas. 
 
Gimtadienio šventėje leisimės į fantazijų kelionę patiriant nuostabiausius pojūčius: paliesti, paglostyti, patuksenti, pasemti, sukurti, pamėtyti, paragauti. Keliausime po stebukingą mišką kur gyvena pasakiški žvėrys ir teka spalvotos upės, klamposime per pelkę, iš dykumų nusikelsime į ledynus, kartu su pingvinais šoksime  pingvinų šokį, uostysim laimės kvapą, skrisim oro balionu ir ieškosim stebuklingos paukštės, kuri pildo norus. Programa paremta motorikos bei sensorikos priemonėmis ir sujungta profesionalios aktorės vedama kūrybine pasaka, kurios metu vaikai leidžiasi į pojūčių kelionę. Gimtadienio dalyvius džiugina smagios ir netikėtos priemonės, atveriančios vaizduotę: Taip mėgstami vaikų šlykštukai virsta klampia pelke, lyja spalvotais ryžiais, o užsimerkus galima išgirsti pelėdos ūbavimą, kartu sulipus skristi oro balionu ar dunksėti šventiniu gimtadienio traukiniu...Tad pirmyn, gimtadienis tik kartą metuose, dovanokime vaikams tai kas brangiausia – patyrimą. 
 
Skirta:  patiems mažiausiems: 1 - 6 metų vaikams.
 
Programoje:
- Vaizduotės kelionė patiems mažiausiems
- Šokiai, dainos, pajudėjimai ir pamosavimai
- Interaktyvi pasaka įtraukianti pačius mažiausiaus 
- Turtinga sensorinė aplinka- Skirtingi daiktai, priemonės vaikų pojūčiams lavinti. (Minkšta, kieta, švelnu, šiurkštu, kvepia, šlapia, slidu, minkšta, lipnu, natūralu, ..)
- Vaikų taip mėgstami ŠLYKŠTUKAI : šlykštuką maigant, plėšant, pjaustant su buku peiliuku, darant rutuliukus, gyvatėles, ištempiant, aplipdant ir t.t., kuo puikiausiai darbuojasi piršteliai – smulkioji motorika, o su ja spartėja ir „tvarkosi“ kalbos raida.
- Profesionalios aktorės kurta ir vedama programa
- Idėjos tėvams prasmingam žaidimui su vaiku
- Individualus scenarijus atsiunčiamas priderinus priemones pagal šventėje dalyvausiančių vaikų amžių.
 
Visi švenčiantys gimtadienį pas mus gali pasinaudoti nemokama paslauga - gimtadienio kvietimu! Pakvietimas gali būti elektroninis arba atsiunčiamas paštu.
 

Atsiliepimai (1)
Stebuklingas miškas (1 - 6m.)

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.