Nori gauti praktiškų ir naudingų patarimų kaip organizuoti mergvakarį tarsi filme?
Tiesiai į savo pašto dėžutę, visiškai nemokamai!
Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ
Informacija
Ar įmanoma tirti tokį neapčiuopiamą jausmą kaip meilė? Ar galima sužinoti dar ką nors naujo, kai, regis, viską apie ją žinome? Taip!
 
Meilės laboratorija – atsivers toms, kurios tiki meile ir yra pasiryžusios dėl jos atlikti net pačius netikėčiausius bandymus. Tačiau į laboratoriją patekti gali ne bet kas! Jūsų tarpe turi būti tyra ir labai mylinti širdis.
 
- Labaratorijoje kartu suvaidinsime alchemijos pasaką, kurioje jaunajai skirtas pagrindinis vaidmuo.
 
Gaminsime meilės ir jaunystės eliksyrą. Norint pagaminti tikrą meilės gėrimą, toli gražu nereikės gaudyti kokių nors šikšnosparnių, varlių ar naudoti gaidžio kraują. Jūs visos, pasikliaudamos fantazija, sukursite savitą gėrimą iš meilei būtinų grynų ingredientų, kurios mūsų mokslininkas jau išskyrė ir patalpino į buteliukus. Tik nepamirškite, kad viskas mažais kiekiais gydo, o dideliais gali būt tikri nuodai.
 
Atliksime bandymus su skystu azotu, šaldysime rožę, maistą, gaminsime vandens garus.
 
- Atliksime “pavydo ir pykčio” gesinimo eksperimentą
Kirminus “apkalbos”, “nekalbadieniai”, “išmėtytos kojinės”ir kitus šlykštukus ištirpinsime vandenilyje ir viską susprogdinsime. 
 
- Kvepalai - tai mūsų parašas, kurį rašome ore mažytėmis aromato molekulėmis.  Iš jūsų pasirinktų ingredientų, sukursite pačius tikriausius kvepalus, kuriuose susipins meilės ir aistros natos. Juos padovanosime Jūsų jaunajai. 
 
- Panaudojant mūsų medžiagas ir aksesuarus, galėsite atsiskleisti savo dizaino sugebėjimus ir  stiliaus pajautimą. Taip, jūs kursite būsimai nuotakai suknelę. Žinoma, turėsite nepamiršti ir saves!
 
- Įveikusios visus iššūkius, būsite įamžintos meilės laboratorijos garbės narių lentoje. Savo dalyvavimą turėsite patvirtinti bučinio antspaudu. O garbės lenta atiteks būsimąjai nuotakai, kuri jai vis primins apie smagų nuotykį.
 
Vakarėlio trukmė apie 2 valandas. Bus labai smagu tiek dalyvauti, tiek vėliau visa tai prisiminti. Šis scenarijus, mūsų pats naujausias kūrinys. Išbandykite pačios pirmos!
Panašios paslaugos mergvakariams
Kiek kainuoja (paspauskite ant miesto, norėdami matyti kainas).
* Vykstant į kitus miestus, prie kainos prisideda 0.5 eur priemoka už kiekvieną kilometrą į vieną pusę.
Kiek bus dalyvių?
Lamp Norėdami užsakyti renginį, spauskite ant norimos datos.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.
Jūsų vardas:
Jūsų telefonas:
Jūsų el. paštas:
Pasirinkite renginio laiką
Norėdami rezervuoti laiką spauskite ant norimo laiko.
Užimtas laikas
Laisvas laikas
Pasirinkite renginio vietą (Vilniuje):
Duomenų patvirtinimas:
Renginys:
Data:
Laikas:
Renginio vieta:
Dalyvių skaičius:
Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Avanso apmokėjimas:
Mokėti dabar:
50 EUR
Mokėti prieš renginį vedėjams:
Viso:
Pasirinkite mokėjimo būdą:
Pastaba: Jūsų apmokėjimo laukiame 4 valandas. Jeigu per tą laiką neapmokėsite, pasiliekame teisę jūsų pasirinktą renginį, renginio laiką ir vietą atiduoti kitam klientui.
115
Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų mergvakarių vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 659 22575
 

Kitos mūsų paslaugos