Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 22575
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Mergvakaris meilės laboratorijoje

1 val. 50 min.
nuo 225 €

Informacija

Ar įmanoma tirti tokį neapčiuopiamą jausmą kaip meilė? Ar galima sužinoti dar ką nors naujo, kai, regis, viską apie ją žinome? Taip!
 
Meilės laboratorija – atsivers toms, kurios tiki meile ir yra pasiryžusios dėl jos atlikti net pačius netikėčiausius bandymus. Tačiau į laboratoriją patekti gali ne bet kas! Jūsų tarpe turi būti tyra ir labai mylinti širdis.
 
- Labaratorijoje kartu suvaidinsime alchemijos pasaką, kurioje jaunajai skirtas pagrindinis vaidmuo.
 
Gaminsime meilės ir jaunystės eliksyrą. Norint pagaminti tikrą meilės gėrimą, toli gražu nereikės gaudyti kokių nors šikšnosparnių, varlių ar naudoti gaidžio kraują. Jūs visos, pasikliaudamos fantazija, sukursite savitą gėrimą iš meilei būtinų grynų ingredientų, kurios mūsų mokslininkas jau išskyrė ir patalpino į buteliukus. Tik nepamirškite, kad viskas mažais kiekiais gydo, o dideliais gali būt tikri nuodai.
 
Atliksime bandymus su skystu azotu, šaldysime rožę, maistą, gaminsime vandens garus.
 
- Atliksime “pavydo ir pykčio” gesinimo eksperimentą
Kirminus “apkalbos”, “nekalbadieniai”, “išmėtytos kojinės”ir kitus šlykštukus ištirpinsime vandenilyje ir viską susprogdinsime. 
 
- Kvepalai - tai mūsų parašas, kurį rašome ore mažytėmis aromato molekulėmis.  Iš jūsų pasirinktų ingredientų, sukursite pačius tikriausius kvepalus, kuriuose susipins meilės ir aistros natos. Juos padovanosime Jūsų jaunajai. 
 
- Panaudojant mūsų medžiagas ir aksesuarus, galėsite atsiskleisti savo dizaino sugebėjimus ir  stiliaus pajautimą. Taip, jūs kursite būsimai nuotakai suknelę. Žinoma, turėsite nepamiršti ir saves!
 
- Įveikusios visus iššūkius, būsite įamžintos meilės laboratorijos garbės narių lentoje. Savo dalyvavimą turėsite patvirtinti bučinio antspaudu. O garbės lenta atiteks būsimąjai nuotakai, kuri jai vis primins apie smagų nuotykį.
 
Vakarėlio trukmė apie 2 valandas. Bus labai smagu tiek dalyvauti, tiek vėliau visa tai prisiminti. Šis scenarijus, mūsų pats naujausias kūrinys. Išbandykite pačios pirmos!
4.9
100+ įvertinimų
5 balai
92%
4 balai
5%
3 balai
1%
2 balai
1%
1 balai
1%

Eglės Straleckaitės atsiliepimas

Organizavome mergvakarį. Vedėjas atvyko į mūsų išsirinktą labai moterišką ir gražią vietą, iškart pradėjo puikiu vaidinimu, kur aktorėmis buvome pačios vakaro dalyvės, prisijuokėme iki ašarų! :) toliau sekė ir kvepalų gamyba ir šaldyto maisto ragavimas, kokteiliukų gamyba ir taip toliau, žodžiu, buvo daugiau nei puiku! Visos liko nustebintos ir labai patenkintos! 
 
Linkėjimai!

Atsiliepimai (71)
Mergvakaris meilės laboratorijoje

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.