Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ

Renginiai įmonėms Kaune

Info Kaune įmonėms siūlome šiuos renginius:
Informacija
Kaune galime parinkti vietą Jūsų įmonės renginiui pagal jūsų pageidavimus, tiesiog nurodykite kokio renginio, maisto pageidautumėte. 
 
Kaune organizuojame tokius renginius, kurie skatintų kolektyvo komandinę dvasią, motyvuotų kurti gerą nuotaiką Jūsų biure, suburtų Jūsų kolegas bendram darbui ir dideliems iššūkiams. 
 
Dažniausiai įmonėms ir organizacijoms organizuojame komandos formavimo ir teminius vakarėlius. O taip dažnai iš mūsų užsako Vasaros ir Kalėdinius renginius. Kreipkitės ir Jūs! Turime orginalių idėjų!
Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų renginių įmonėms vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 521 41663
 

Kitos mūsų paslaugos

 
 

SUŽINOKITE: kaip per mėnesį reikšmingai pagerinti mikroklimatą įmonėje? Kaip greičiau sustiprinti komandą? Kas labiausiai motyvuotų darbuotojus ir skatina siekti geriausių rezultatų?

Sveiki, esu Vilius Aleksejūnas, renginių įmonės gocrazy.lt vadovas. Nors mūsų klientai, yra stiprios Lietuvos įmonės, bet dabartiniame ekonomikos cikle, net ir joms kyla iššūkių efektyviai formuojant komandą, įtraukiant naujus darbuotojus į įmonės veiklą, stiprinant jų motyvaciją, skatinant kūrybiškumą, dalinantis informacija, bei keliant norą „pasiekti žvaigždes“.

Todėl kalbinome ekspertus, daug skaitėme, nagrinėjome, kokia geriausia praktika ir idėjos vakarų įmonėse. Ir po ilgų dienų ir daug kavos, paruošėme Jums trumpų ir efektyvių patarimų seriją, siunčiama e-paštu.

Taip pat kas 3 mėnesius, atsiųsime ir mūsų renginių pasiūlymų, kurie galėtų sustiprinti Jūsų įmonę.

Liko tik vienas žingsnis...

Dėkojame, kad įvedėte savo kontaktus, liko tik vienas svarbus žingsnis.

Spauskite ant atsiųstos nuorodos. Kol to nepadarysite – negalėsime siųsti Jūsų pageidaujamos informacijos.

Nenumatyta klaida. Bandykite dar kartą