Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 521 41663
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Debatų šou

2 val.
nuo 250 €

Informacija

Norėtumėte bendro komandą vienijančio vakarėlio, kurio metu galėtumėte tiesiog smagiai atsipalaiduoti  geroje kompanijoje? - Mes galime Jums padėti!
Šįkart,  jokių varginančių žygių, jokių sudėtingų užduočių ir galvos laužymų, spendžiant intelektualias užduotis - …tik iki ašarų  linksmas ir šmaikštus  kolegų išradingumo, reakcijos ir iškalbos patikrinimas…
Ir kaipgi mes tai darysime? - ogi debatuosime “Debatų debatus”. … Oi bus linksma!... 
 
Nors pati renginio dvasia ir orientuota į linksmybes ir atsipalaidavimą, mūsų tikslai yra labai rimti - vakarėlio metu vykdysime patį tikriausią kolektyvo “cementavimą”, mokysimės greičiau ir geriau suprasti vieni kitus, o į kolektyve pasitaikančias komunikacijos spragas, pasižiūrėsime tarsi iš šalies ir su gero humoro doze. 
 
Programa:
Visų pirma, debatuoti galėsite dviem būdais: - mes suskirstysime vakarėlio dalyvius į dvi komandas arba, esant mažam dalyvių skaičiui, žaisite individualiai - vienas prieš vieną.
 
Paklausite, kuriuo būdu debatuoti yra smagiau? - atsakysime: nesukite sau dėl to galvos - kurti ir palaikyti “iš koto verčiančią” nuotaiką pas jus atvyks patyręs debatų lyderis, kuris, jau patikėkit, tikrai puikiai išmano kaip ir kada “įpilti žibalo į ugnį”, kad juoko laužas kiltų ligi pat padebesių.
 
Bus ir prizų ir linksmybių, o kad viskas pakryptų  tinkama linkme, mes iš anksto su Jumis suderinsime debatų temas - nes juk debatuoti yra dalykas rimtas! 
 
Todėl nedvejodami skambinkite ir mes, iš jau paruoštų debatų temų,  parinksime labiausiai tinkančią Jūsų kolektyvui. 
 
Rekomenduojamas dalyvių skaičius: 10 - 30,
Renginio tipas: komandos formavimas,
Renginio trukmė: 2 val.
Patalpos: Patalpų nuoma į šį pasiūlymą neįtraukta, atvykstame į jūsų biurą, kaimo turizmo sodybą, viešbučio arba kavinės banketinę salę ar pan.,
Kaina: nurodyta žemiau esančiame kalendoriuje, pasirinkus norimą renginio datą ir dalyvių skaičių. Jei vakarėlis, vyksta kitame mieste, į kurį  debatų vedėjas turi atvykti, pridedamas nedidelis mokestis už kelionę.
 

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.