Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ

Tapti renginių/pramogų partneriu

Mieli kolegos / pramogų ir renginių organizatoriai,

Mes, kaip ir  jūs, vykdome renginius, per 10 veiklos metų surinkome nemažai puikių klientų, kuriems patiko mūsų paslaugos, ir kurie kreipiasi  į mus kiekvienais metais. Norėtume pasiūlyti jiems ir Jūsų pramogas bei renginius.

Jeigu teikiate kokybiškas paslaugas ir turėtumėte vietos vienam ar kitam papildomam klientui, siūlome abiems pusėms naudingą bendradarbiavimą. Parašykite mums, o mes pateiksime Jums pasiūlymą.

Ko konkrečiai ieškome:
- Turite pasiūlymą, tinkamą vaikų gimtadieniui, mergvakariui ar  bernvakariui.
- Teikiate paslaugą Vilniuje, Kaune  ar Klaipėdoje.
- Mylite klientus ir teikiate tik aukštos kokybės paslaugas.
- Suteiksite mums nuolaidą.


Parašykite mums e-paštu hr@gocrazy.lt, kokius renginius ar pramogas organizuojate, taip pat paminėkite, kur galėtume daugiau paskaityti apie Jus.

Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų renginių įmonėms vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 521 41663
 

Kitos mūsų paslaugos

 
 

SUŽINOKITE: kaip per mėnesį reikšmingai pagerinti mikroklimatą įmonėje? Kaip greičiau sustiprinti komandą? Kas labiausiai motyvuotų darbuotojus ir skatina siekti geriausių rezultatų?

Sveiki, esu Vilius Aleksejūnas, renginių įmonės gocrazy.lt vadovas. Nors mūsų klientai, yra stiprios Lietuvos įmonės, bet dabartiniame ekonomikos cikle, net ir joms kyla iššūkių efektyviai formuojant komandą, įtraukiant naujus darbuotojus į įmonės veiklą, stiprinant jų motyvaciją, skatinant kūrybiškumą, dalinantis informacija, bei keliant norą „pasiekti žvaigždes“.

Todėl kalbinome ekspertus, daug skaitėme, nagrinėjome, kokia geriausia praktika ir idėjos vakarų įmonėse. Ir po ilgų dienų ir daug kavos, paruošėme Jums trumpų ir efektyvių patarimų seriją, siunčiama e-paštu.

Taip pat kas 3 mėnesius, atsiųsime ir mūsų renginių pasiūlymų, kurie galėtų sustiprinti Jūsų įmonę.

Liko tik vienas žingsnis...

Dėkojame, kad įvedėte savo kontaktus, liko tik vienas svarbus žingsnis.

Spauskite ant atsiųstos nuorodos. Kol to nepadarysite – negalėsime siųsti Jūsų pageidaujamos informacijos.

Nenumatyta klaida. Bandykite dar kartą