Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 521 41663
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Vakaro vedėjas

5 val.
nuo 450 €

Informacija

Turite vietą, maisto tiekėją, barmeną, tačiau vis nerandate, kad Jus linksmins renginio metu? GoCrazy skuba į pagalbą! 
 
Pramoginis vakaro šou - tai renginys, puikiai tinkantis komandos formavimui ar įmonės šventėms paminėti. Jūsų laukia nuostabi programa, kuri leis tiek pajudėti, tiek atsikvėpti atliekant įvairias komandines užduotis bei dedant visas pastangas siekiant įrodyti, kad būtent jūsų komanda yra pati „pačiausia“! Garantuojame apgalvotą, išpildytą ir sklandų jūsų šventės vakarą su geros energijos ir pozityvumo užtaisu. Mūsų vedėjai pasiruošė itin turiningą programą bei yra pasirengę užkurti tikrą vakarėlį, išjudinant net pačius santūriausius dalyvius!
 
Atvyksime į Jūsų renginio vietą ir pasirūpinsime inventoriumi, na o jums teliks tiesiog atsipalaiduoti, linksmintis ir gerai praleisti laiką – viskuo kitu pasirūpinsime mes!
 
Susidomėjote? Nedvejokite ir skambinkite, kartu pasitarsime ir nuspręsime ar Jūsų kolektyvui toks renginys būtų tinkamas bei atsakysime į visus kitus  jums rūpimus klausimus.
Lauksime skambučio telefonu  +370 521 41663.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.