Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 521 41663
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Plaukimas baidarėmis ir vakarienė gamtoje

4 val.
nuo 370 €

Informacija

Pabėkite nuo miesto šurmulio ir mėgaukitės gamtos grožiu per unikalią teambuildingo patirtį, kuri sujungs aktyvų poilsį ir gurmanišką malonumą.
 
Baidarių plaukimas
Plaukimas: 3 valandos
Pasiruoškite nuostabiam baidarių plaukimui gražiausiais Lietuvos upeliais ir ežerais. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti, mėgautis nuostabiais gamtos vaizdais ir sustiprinti komandinį darbą. Plaukimo metu susidursite su įvairiais iššūkiais, kurie skatins bendradarbiavimą ir tarpusavio pasitikėjimą. Mūsų patyrę gidai užtikrins, kad plaukimas būtų saugus ir malonus visiems dalyviams.
 
Privati šefo vakarienė gamtoje
Vakarienė: 1 valanda
Po įspūdingo plaukimo baidarėmis, jūsų laukia ne mažiau įspūdinga gurmaniška patirtis. Atvykęs profesionalus šefas pasirūpins, kad jūsų komanda patirtų tikrą skonio šventę. Tai puiki proga atsipalaiduoti, mėgautis puikiu maistu ir toliau stiprinti komandinį ryšį neformalioje aplinkoje.
 
Kodėl verta dalyvauti?
Komandinio darbo stiprinimas: Plaukimas baidarėmis ir bendras iššūkių įveikimas padės sustiprinti komandos bendradarbiavimą ir vienybę.
Atsipalaidavimas gamtoje: Pabėkite nuo kasdienio streso ir mėgaukitės gamtos ramybe bei grožiu.
Gurmaniška patirtis: Leiskite sau pasimėgauti aukštos kokybės maistu, paruoštu profesionalaus šefo, kuris sukurs unikalią vakarienę pagal jūsų poreikius.
Nepamirštami įspūdžiai: Ši unikali pramoga suteiks jūsų komandai neužmirštamų akimirkų ir malonių prisiminimų.
 
Prisijunkite prie mūsų ir išbandykite šią išskirtinę teambuildingo patirtį, kuri sujungs aktyvų poilsį ir gurmanišką malonumą. Registruokitės dabar ir leiskite mums pasirūpinti visomis detalėmis, kad jūsų komanda galėtų mėgautis kiekviena akimirka!

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.