Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 521 41663
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Vakarėlis filmavimo aikštelėje

3 val.
nuo 1175 €

Aprašymas

Komandos formavimo renginys „Vakarėlis filmavimo aikštelėje” – tai unikali proga suburti kolektyvą bendram tikslui, atskleisti kolegų kūrybinį potencialą, o geriausius aktorius apdovanoti.

Kaip atsirado idėja kurti kino filmą?
GoCrazy renginių agentūros įkūrėjas Vilius Aleksejunas į vieną kolektyvo renginį pasiėmė video operatorių ir pasiūlė kartu susukti filmą. Kadangi GoCrazy komandoje dirba itin kūrybiški žmonės, idėja buvo priimta labai entuziastingai. Vakarėlis praėjo itin smagiai ir įtraukė visą komandą, ir net nedrąsūs naujokai, dalinosi savo idėjomis ir stengėsi kuo geriau suvaidinti savo roles, o peržiūrėjus kino juostą buvo nuspręsta, kad būtina tokia pramoga dalintis su kitų įmonių kolektyvais. Nors renginys tapo vienu populiariausių, GoCrazy komanda nuolatos ieško naujų idėjų ir tobulina scenarijus.

Jau yra sukurti specialūs pakvietimai į filmavimą, kino bilietai į peržiūrą ir Oskarų ceremoniją, įsigytas naujas inventorius filmavimui.

Kino bilietai | Vakarėlis filmavimo aikštelėje

GoCrazy komanda pasiruošusi Jums padėti organizuojant įspūdingą vakarėlį filmavimo aikštelėje!

 1. Suderinę su Jumis būsimo trumpametražio filmo siužetą, sukursime scenarijų, į kurį bus įtrauktas kiekvienas kolektyvo narys!
 2. Būsimi aktoriai iš anksto gaus savo vaidmens aprašymą ir tekstą, rekomendacijas, kokius kino filmus verta peržiūrėti, kad labiau įsijausti į vaidmenį.
 3. Pasirūpinsime visa reikalinga įranga ir komanda. Ypatingai užsakovus džiugina, kad jiems nereikia rūpintis renginio scenarijumi, režisieriaus, kamerų paieška bei būtinais rekvizitais. Jie tiesiog atsipalaiduoja ir mėgaujasi procesu.
 4. 3 val. įtraukiančių pramogų ir staigmenų. Tiek vidutiniškai trunka filmavimas. Ypatingą dėmesį skiriame detalėmis, pavyzdžiui, kad kadre nesimatytų nereikalingų daiktų. Scenas filmuojame po kelis kartus, kad į galutinį trumpametražį filmą idėtume labiausiai pavykusią sceną.
 5. Sumontavę filmą, visus komandos narius specialiais bilietais pakviesime į filmo peržiūrą ir Oskarų apdovanojimų ceremoniją.

Vakarėlis filmavimo aikštelėje tinka Jūsų komandai, jei

 • Norite vienu metu skatinti bendradarbiavimą ir lyderystę. Iš vienos pusės skatinamas komandinis darbas, nes nuo to priklausys bendra filmo kokybė ir nuotaika, iš kitos pusės palaikoma konkurencija, nes kiekvienas asmeniškai nori būti geriausias aktorius.
 • Siekiate atskleisti darbuotojų potencialą. Režisierius neturi išankstinės nuostatos dėl konkrečių asmenų, tad visi yra lygiaverčiai ir turi vienodas galimybes.
 • Norite pamatyti darbuotojų imlumą ir reakciją į naujoves. Aktorystė daugeliui yra nauja gyvenimo sritis, tad įvertinsite komandos nusiteikimą naujam dalykui. Pratinkite komandą prie malonių naujovių, tuomet ir sudėtingesnius pokyčius su komanda bus lengviau įgyvendinti.
 • Norite turėti ryžtingesnę komandą. Renginys padeda kovoti su scenos baime, tad ateityje turėsite drąsesnius pranešėjus prieš publiką. Tai pravers ir kasdieniniame bendravime su klientais.
 • Norite ilgalaikių pozityvių emocijų. Neoficiali renginio trukmė 1 mėn. Tai laikas per kurį komanda entuziastingai ruošiasi filmavimui, o po renginio nekantriai laukia filmo peržiūros.
 • Eilinį sykį eilinio baliaus nenorite. Sutinkame, neverta prisigerti, pabusti su skaudančia galva bei nieko neatsiminti.
 • Jums svarbi išliekamoji vertė. Sukurtas filmas primins apie save ilgą laiką ir organizuodami filmo peržiūras atgaivinsite prisiminimus apie puikų renginį. Taip pat kino juostą galėsite parodyti savo klientams.

Komandos formavimo renginiai („team building“) populiarūs visame pasaulyje. Amerikos pscihologų asociacijos atlikti moksliniai tyrimai nustatė, kad įmonės veikla nukreipta į komandos formavimą motyvuoja geriau dirbti net 93% darbuotojų. Yra pripažinta, kad siekiant sukurti efektyviai dirbančią ir motyvuotą komandą, ją reikia suburti ir iškelti bendrus tikslus, o filmas kaip tik kuria bendrą nuotykį, bendruomenę.

Kviečiame susitikti, aptarti Jūsų būsimą renginį, gyvai pasižiūrėti sukurtų filmų pavyzdžius. 
Susipažinę su Jumis ir Jūsų įmone, patarsime, koks filmo scenarijus labiausiai tiktų.
Mielai atsakysime į Jūsų klausimus telefonu +370 659 00754 arba e. paštu verslui@gocrazy.lt.
Arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

4.4
17 įvertinimų
5 balai
76%
4 balai
0%
3 balai
18%
2 balai
0%
1 balai
6%

Kiek kainuoja?

1. Spalvoti spausdinti pakvietimai į renginį

Įmonės vakarėlio pakvietimas

2. Filmavimas
3. Inventoriaus nuoma
4. Filmo montavimas
5. Apdovanojimų ceremonija

Kviečiame, tuos kurie domisi šia paslauga, susitikti ir galėsime parodyti sukurtą filmą gyvai.

Atsiliepimai (12)
Vakarėlis filmavimo aikštelėje

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.