Renginių ir pramogų e-PARDUOTUVĖ
Informacija

Atominis vakarėlis – tai išprotėjusių mokslininkų šou suaugusiems! Vakarėlio dalyviai nusimeta griežtus kostiumus ir atvyksta į slaptą laboratoriją, kur juos pasitiks išprotėję mokslininkai, atliekantys įspūdingus bandymus. Mokslininkai taip sudomina savo eksperimentais, kad netrukus visi susirinkusieji tampa tyrėjais ir atradėjais. Kolektyvas suskirstomas į keletą komandų, tad iki pat vakaro pabaigos išliks intriga, kas iš Jūsų komandos pelnys geriausių mokslininkų titulą.
Atominis vakarėlis – įtraukiantis komandos formavimo renginys, padedantis sukurti geresnį klimatą kolektyve. Renginys trunka apie 2-3 val.

Atominis vakarėlis. Komandos formavimo renginys. Go Crazy.

Vakaro metu atliksite įvairius fizikos bandymus, išmoksite sukelti chemines reakcijas:

  • Stebėsite kunkuliuojančią spalvotą lavą;
  • Pagaminsite putų fontanus;
  • Eksperimentuosite su skystu azotu;
  • Atkimšite butelį su popieriaus lapu;
  • Šaudysite su dūmų patranka;
  • Sužinosite, kaip pakelti stiklinę jos neliečiant;
  • Ir atliksite daug kitų kvapą gniaužiančių eksperimentų.

Kodėl įmonių kolektyvams verta sudalyvauti atominiame vakarėlyje?
· Kartu su kolegomis įsitikinsite, kad stebuklai vyksta šalia! Tikint stebuklais ir būnant pozityviai nusiteikus, darbus atlikti yra lengviau.
· Atominis vakarėlis ne vien tik pramoginis, bet ir edukacinis renginys. Praplėsite fizikos, chemijos ir kitų mokslo sričių žinias. Sužinosite daug gamtos dėsnių. Iš arčiau pažinsite įvairius elementus ir išmoksite juos valdyti.
· Eksperimentų rezultatai priklauso nuo komandinio darbo, tad subursite įmonės kolektyvą bendram tikslui.
· Vakarėlio dalyviai atsidurs netikėtose situacijose. Teks parodyti visą savo išmonę, iškalbą, taip pat gebėjimą kontroliuoti susiklosčiusią padėtį.
· Emocijos ir įspūdžiai liesis per kraštus, nepriklausomai nuo jokių fizikos dėsnių.
· Pamatysite, kaip tarpusavyje reaguoja skirtingi komandos nariai ir kokį rezultatą jie gali pasiekti.
· Prasmingai praleisite laiką kartu. Kolektyvo nariai maloniai pabendraus neformalioje aplinkoje, artimiau vienas kitą pažins, kartu generuos naujas idėjas.

Atominio vakarėlio dalyvių atsiliepimai:
Asta Grokauskaitė: „Įtraukė visi eksperimentai, o daugiausia nuostabos sukėlė eksperimentai su azotu. Sužinojau daug naujos informacijos, kuria pasidalinau su artimais žmonėmis. Ne tik man pačiai buvo įdomu stebėti gyvai visus bandymus, tačiau ir artimieji, besiklausydami įspūdžių pasakojimų, klausėsi sulaikę kvėpavimą iš smalsumo :)“

Lina Semenaitė: „Iš tikrųjų renginys buvo labai puikus ir man naudingas. Praturtinau savo žinias eksperimentais. Gavau naujų žaidimo būdų vakarėliams.
Mane labiausiai sužavėjo eksperimentai su rože. Kaip ji tapo ledine. Bei niekada nebuvau pagalvojusi, apie tai jog balioną galima kiaurai perdurti.
Tik vienas eksperimentas mane supurtė, tai kai buvo užšaldytas ,, pirštas“ ir su plaktuku sutraiškytas. Viduje paliko labai negera.
Mielai sudalyvaučiau dar ir dar tokiame ir kitokiame renginyje, nes gavau naujų žinių, įspūdžių, praktikos jei atsidurčiau netikėtose ir panašiose situacijose.“

Neringa Jočytė: „Dėkui Jums už puikiai praleistą laiką, įdomius žmones, naujas pažintis ir išbandymus. :) Eksperimentai su azotu buvo patys įdomiausi."

 


 

Komandos formavimo renginiai („team building“) populiarūs visame pasaulyje. Amerikos psichologų asociacijos atlikti moksliniai tyrimai nustatė, kad įmonės veikla nukreipta į komandos formavimą motyvuoja geriau dirbti net 93% darbuotojų.

Kviečiame susitikti, aptarti būsimą renginį. Pamatysite būsimo vakarėlio inventorių. Susipažinę su Jumis ir Jūsų įmone, patarsime, kokie eksperimentai labiausiai tiktų Jūsų kolektyvui.

Renginyje suorganizuosime Jūsų pasirinktoje vietoje. Jei vietos šventei neturite, padėsime surasti.

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus telefonu 8 659 00 754, taip pat e. paštu verslui@gocrazy.lt.

Panašios paslaugos įmonėms
Kiek kainuoja (paspauskite ant miesto, norėdami matyti kainas).
Kiek bus dalyvių?
Lamp Norėdami užsakyti renginį, spauskite ant norimos datos.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.
Jūsų vardas:
Jūsų telefonas:
Jūsų el. paštas:
Pasirinkite renginio laiką
Norėdami rezervuoti laiką spauskite ant norimo laiko.
Užimtas laikas
Laisvas laikas
Pasirinkite renginio vietą (Vilniuje):
Duomenų patvirtinimas:
Renginys:
Data:
Laikas:
Renginio vieta:
Dalyvių skaičius:
Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Kaina:
325
Susidomėjote?

Susisiekite su mūsų renginių įmonėms vadybininke. Pasiteiraukite internetu!

+370 521 41663
 

Kitos mūsų paslaugos

 
 

SUŽINOKITE: kaip per mėnesį reikšmingai pagerinti mikroklimatą įmonėje? Kaip greičiau sustiprinti komandą? Kas labiausiai motyvuotų darbuotojus ir skatina siekti geriausių rezultatų?

Sveiki, esu Vilius Aleksejūnas, renginių įmonės gocrazy.lt vadovas. Nors mūsų klientai, yra stiprios Lietuvos įmonės, bet dabartiniame ekonomikos cikle, net ir joms kyla iššūkių efektyviai formuojant komandą, įtraukiant naujus darbuotojus į įmonės veiklą, stiprinant jų motyvaciją, skatinant kūrybiškumą, dalinantis informacija, bei keliant norą „pasiekti žvaigždes“.

Todėl kalbinome ekspertus, daug skaitėme, nagrinėjome, kokia geriausia praktika ir idėjos vakarų įmonėse. Ir po ilgų dienų ir daug kavos, paruošėme Jums trumpų ir efektyvių patarimų seriją, siunčiama e-paštu.

Taip pat kas 3 mėnesius, atsiųsime ir mūsų renginių pasiūlymų, kurie galėtų sustiprinti Jūsų įmonę.

Liko tik vienas žingsnis...

Dėkojame, kad įvedėte savo kontaktus, liko tik vienas svarbus žingsnis.

Spauskite ant atsiųstos nuorodos. Kol to nepadarysite – negalėsime siųsti Jūsų pageidaujamos informacijos.

Nenumatyta klaida. Bandykite dar kartą