Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 22575
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Žaidimas "Mafija" mergvakariui

2 val.
nuo 150 €

Informacija

„Mafija“ – vienas populiariausių pasaulyje žaidimų, kuris žavią mergvakario dalyvių kompaniją įsuks į smagią, azartišką, įdomią ir nenuspėjamą žaidimo eigą. Tai –  daugiau nei žaidimas, tai – galimybė iš naujo pažinti save ir kitus, susipažinti su netikėčiausiais savo pasąmonės sprendimais. Žaidimas skirtas 8-10 merginų kompanijai, tačiau net jei Jūsų daugiau, įdomu ne tik žaisti, bet ir stebėti. Jau išbandę šį žaidimą, puikiai pažįsta jo prieskonių skonį. O dar nebandžiusiems tai bus dar viena įdomi gyvenimo patirtis. „Mafija“ mergvakario šventę nuspalvins kitomis spalvomis, suteiks gilių įspūdžių, įvairių gebėjimų lavinimą, juoką ir net galimybę meluoti. Būsimai nuotakai tai bus neabejotinai svarbus ir prasmingas patyrimas prieš tampant žmona.

Kas Jūs? Mafijos bosė, policininkė, gydytoja, o gal paprasta pilietė, siekianti sužlugdyti mafijos planus? Kiekvienas žaidimas vis kitoks, nes vis kita Jūsų rolė ir tikslas. Kokios yra žaidimo taisyklės, vedėja supažindins prieš žaidžiant. Kai visi užmiega... Pabunda mafija!

Šis žaidimas nepalieka abejingų. Po jo suprasite, ar įtaigiai meluojate, kaip jaučiatės skirtinguose vaidmenyse ir kokias savybes slepia žavios Jūsų draugės. Nors žaidimas reikalauja dėmesio ir susikaupimo, vis tik tai nepamirštamas, daug gerų emocijų ir juoko teikiantis nuotykis prieš ilgą ir smagią gyvenimo kelionę! Leiskitės į ją drauge su būsima nuotaka ir būriu mergvakario dalyvių!

4.9
20+ įvertinimų
5 balai
91%
4 balai
9%
3 balai
0%
2 balai
0%
1 balai
0%

Atsiliepimai (9)
Žaidimas "Mafija" mergvakariui

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.