Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal

Bendra informacija

Gocrazy istorija
 
2003 liepą - buvo atidarytas dažasvydžio klubas “MISIJA”, VIlniuje.  
2006 m. pradėjome organizuoti mergvakarius, bernvakarius, vaikų gimtadienius, įmonių renginius.
2008 m. Išsiplėtėme į Kauną
2010 m. Išsiplėtėme į Klaipėdą.
2019 m. Pradėjome papildomai veikti, kaip renginių platforma. 
2020 m. Iš naujo perdarėme savo svetainę.
2021 m. Pradėjome organizuoti bendrus renginių projektus, su kitais tiekėjais. 
2023 m. Laimėjome kultūros ministerijos konkursą, mūsų 3 autorinės edukacijos, buvo įtrauktos į kultūros paso sistemą.  
 

Sukūrėme unikalią sistemą, kaip klientams pateikti nebrangius, bet kokybiškus ir smagius renginius.  Renginiams taikome adaptuotą Holivudo modelį, kai į kūrybą, scenarijus, inventorių ir pasiruošimą investuojama daug lėšų, kurios vėliau sugrižta iš plačios pardavimų geografijos.
 
Didžiuojamės, nes klientai teigiamai įvertino mūsų paslaugas, užsako daug renginių, ir gerais atsiliepimais vertina tiek mūsų scenarijus, tiek ir administracijos ir vedėjų darbą. 

 
Vizija: Tapti pasauline unikalių išskirtinių renginių ir pramogų platforma.

Misija: Padėti scenarijų autoriams ir kūrėjams globaliai skleisti savo orginalias idėjas. Padėti rinkai didinti renginių ir pramogų kokybę, iš esmės supaprastinant logistikos, inovacijų, klientų aptarnavimo, apskaitos ir reklamos procesus.
 
VERTYBĖS
 
Inovacijos - Stengiamės padaryti darbus geriau, negu kiti. Nenorime, būti panašūs į kitas įmonės, norime būti tie kurie išranda, sugalvoja ir pateikia į rinką pirmieji  drastiškai geresnę paslaugą. 

Greitis -  Tai, kas buvo gerai vakar, šiandien jau pasenę, tai kas buvo smagu prieš metus šiandien, gal kiek nuobodu. Stengiamės dirbti greitai ir jau šiandien būti tokie, kokiais mus norės matyti klientas iš ateities. 

Vertė klientui -  Stengiamės kurti realią vertę klientui. Būti skaidrūs su kainomis, atsiliepimais, procesais. Kiekvieną dieną, savo veikloje kažką patobulinti, kad klientui būtų patogiau, pigiau, smagiau ir visaip kaip kitaip geriau. 


Socialinės iniciatyvos

Saugome Lietuvos gamtą: 
Lietuvoje turime fantastišką gamtą, norime, kad ji tokia išliktų ir tolimesnės kartoms, todėl naudojame mažiau plastiko. Įprastą plastiką, kur įmanoma keičiame į suyrantį plastiką, nors jis ir brangesnis, ir technika reikauja daugiau remonto jį naudojant.
 
Anksčiau per renginius dovanodavom daugiau vienkartinių žaisliukų / dovanėlių, dabar stengiamės tai keisti į daugiau įspūdžių renginio metu, ar kitas smulkmenas, kurios išmestos neteršia aplinkos. 
 
Ofise, plastiką renkame atskirai, ir vežame į toliau esančias plastiko šiukšliadėžes, kad jis būtų tinkamai surinktas ir perdirbtas. Dalį maišelių keičiame į kartonines dėžes, kurias panaudojame daugiau kartų. 
 
Dalinamės patirtimi:
Bendradarbiaujame su Lietuvos verslo kolegija, esame jų socialiniai partneriai. Kviečiame studentus atlikti praktiką pas mus. Stengiamės studentams perteikti renginių organizavimo užkulisius,  verslo kūrimo, rinkodaros žinias, ir visa kita ką patys išmokome iš praktikos. Stengiamės studentus įkvėpti būti ateities lyderiais, inovuoti ir pasėti  svojones ateičiai kurti išskirtines įmones.
 
Taip pat įkūrėme “60 min. rinkodaros klubą”, kuriame nemokamai dalinamės patirtimi, kaip reklamuoti produktus ir paslaugas e-platformose, kaip kokybiškai juos fotografuoti, aprašyti ir ištobulinti paslaugas iki tobulumo, kaip atitikti ir viršyti klientų lūkesčius. 
 
Vaikų renginiuose stengiamės, kad šalia pramoginės dalies būtų ir edukacinė dalis, kad vaikai daugiau išmoktų, daugiau svajotų, taip pat darbą ir būsimas specialybes(karių, mokslininkų, inžinierių, astronautų, virtuvės šefų) stengiamės parodyti teigiamoje šviesoje.
 
Esame organizavę renginį probacijos tarnybai. Jo metu stengėmės žaidimais, pasakojimais, prizais įkvėpti paauglius siekti kitokio gyvenimo. 
 
Nuo 2020 metų dalyvaujame Lietuvos respublikos kultūros ministerijos parengtoje “Kultūros paso” programoje, jos metu formuojama visuomenės kultūrinė tapatybė ir bendruomeniškumas, taip pat stiprinamas visuomenės kūrybingumas ir kritinis mąstymas.


Kokybės, tobulumo siekis

          Mūsų komanda tiki, kad sėkminga veikla įmanoma tik teikiant kokybiškas paslaugas ir patenkinant bei viršijant klientų lūkesčius. Todėl didelį dėmesį skiriame klientų atsiliepimams ir pastaboms. Po renginuko visuomet prašome klientų įvertinti mūsų paslaugas trumpa anketa. 

        Džiaugiamės galėdami pasigirti gaunantys daugiausia teigiamus atsiliepimus. Žinoma kartais gauname ir “pipirų”. Labai vertiname visas pastabas bei pasiūlymus dėl kokybės, scenarijaus ar tiesiog komentarus kaip patobulinti mūsų paslaugas. Nuolatos atsižvelgiame į klientų atsiliepimus ir keičiame, tobuliname savo teikiamas paslaugas. Tad bendravimas su klientais, atsižvelgimas į klientų nuomonę leidžia mums tobulėti, augti ir būti tikriems, jog siūlome geras ir įsimintinas pramogas.
 
          Vykdydami tokią kokybės politiką, keliame savo teikiamų paslaugų kokybę. Remiantis klientų atsiliepimais ir siūlome tik klientų manymu geriausius ir populiariausius renginius. 
 
          Klientų atsiliepimus apie kiekvieną renginį galite matyti prie renginių aprašymų. Nuoširdžiai prašome ir Jūsų nepasididžiuoti ir brūkštelėti žodelį el.paštu su savo atsiliepimais ar komentarais. Būsime labai dėkingi!


Draugai, partneriai

 Rekvizitai, kontaktai

MB GOCRAZY LT

Įmonės kodas: 302898792
Adresas: Justiniškių gatvė 134a, 206 kab. LT-05268
El. paštas: info@gocrazy.lt
Kontaktinis telefonas: +370 521 40915
Direktorius: Vilius Aleksejūnas
 
Sąskaita:
Bankas: Paysera
Saskaitos:
EVP 7510 0020 61021
LT90 3500 0100 0206 1021
 
Gocrazy logotipas:
 
Vilniaus administracinis ofisas:
 
 

Kontaktai

Renginiai vaikams: +370 659 91566
Bernvakariai: +370 659 91566
Mergvakariai: +370 659 91566
Gimtadieniai: +370 659 91566
Įmonių renginiai: +370 640 17492

Renginių partneriams: +370 683 26968
Naujiems vedėjams: +370 683 26968

Įmonės vadovas: +370 521 40915

E-paštas: info@gocrazy.lt