Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 91566
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Baby shower programa

1 val. 30 min.
nuo 125 €

Informacija

BABY SHOWER arba kitaip PRAUSYNOS - tai švelni ir moteriškos energijos pripildyta šventė - apeiga, atliekama besilaukiančiai moteriai nėštumo pabaigoje. Prausynų tikslas – pasveikinti besilaukiančią būsimą Mamą, padėti pasiruošti naujam etapui.  Atsipalaiduoti, paleisti tai kas atgyveno, atrasti vidinę ramybę, kad vaikelio atėjimas būtų ramus, džiuginantis.
Šiame procese dalyvauja visos į šventę susirinkusios draugės, moterys. Prausynų apeigą užpildyta nuostabiais momentais, šiltais žodžiais, ritualais, palinkėjimais. Moterų susivienijimas rate su geriausiais ketinimais ir moteriška tėkme sukuria nuostabią erdvę būsimai Mamai, pasijausti ypatingai, mylimai ir pasiruošti naujam gyvenimo etapui. Prausynų šventė vainikuojama dovana būsimai Mamai.
 
Programos metu:
-moterų ratas;
-gražiausiom emocijoms apipintas besilaukiančios meilės pripildymo ritualas;
-prausynių apeigos rementis lietuviškomis tradicijomis; 
-moters virsmo į Motiną  kelionė per pojūčius;
-sutartinė;
-ir nustabūs patyrimai artimų draugių apsuptyje.
 
Tapimas Mama - tai ypatingas virsmas moteriai, kuris išliks visam gyvenimui, kaip nuostabiausia dovana. Prausynos švenčiamos remiantis senolių išmintimi , pagal baltiškas tradicijas.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.