Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 91566
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Hokus Pokus magiška šventė

1 val. 30 min.
nuo 135 €

Informacija

Hokus pokus - burtas mestas, tai bus geriausias pasaulyje šventė! Mylimiausia visų laikų šmaikšti raganaitė sukurs magišką nuotaiką su šmaikščiais burtais, triukais, stebuklingu raštu, gimtadienio burtų receptais.
Šmaikščioji raganaitė ryte išgėrė ne to eliksyro ir viską pamiršo, tad vaikai čia pat kartu mokysis atkurti visus burtų receptus, kurs laimės eliksyrą, skaitys slaptus raštus, įveikinės užraktus, o Jubiliatė/as išmoks tikrų tikriausią triuką ir kartu su raganėle jį atliks visiems draugams, tad gimtadienis laukia tikrai MAGIŠKAS.
 
Galaskit savo burtų lazdeles, ak taip jūs juk jų neturite, ak kokia išsiblaškius ta raganaitė, burtų lazdeles mes pagaminsime, ir ne bet kokias, o magiškai šviečiančias, beliks jomis tik pamojuoti  "Tebunie magiškas gimtadienis, Tebunie šmaikštus".
 
Renginio metu:
-vaikai pasipuoš magiškomis detalėmis;
-mokinsis atlikti magišką triuką;
-skaitys nematomą raštą;
-gamins tikrų tikriausias burtų lazdeles;
-tyrinės magišką žemėlapį;
-sužinos burtažodį atrakinti gimtadienio paslaptis.
 
 
Raganaitė nekantrauja susitikti su vaikučiais!

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.