Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 91566
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Šnipo gimtadienis vaikams

2 val.
nuo 145 €

Informacija

Ar Jūsų vaikas svajoja tapti specialiuoju agentu ar šnipu? Jis jau dabar su draugais kalba savo sugalvotais slaptais žodžiais? Yra ypatingai smalsus ir nori žinoti visą tiesą? O gal kasdien bando surasti namie dingusius daiktus arba pats juos paslepia?
Mes žinome, ko gimtadienio proga Jūsų vaikui reikia!

Jums rūpintis nereikės - Jūsų vaiko gimtadieniui mes atsakingai ruošėmės: nusipirkome kelis metalo detektorius, pasiklausymo aparatų ieškiklį, įvairių mikroschemų, slaptą rašalą, šviečiančias stiklines, lazerį bei kitų įdomių smulkmenų. Skyrėmė laiko ir sukonstravome melo detektorių, sugalvojome šnipų pažymėjimus. O kad gimtadienis Jūsų vaikui būtų dar labiau įsimintinas, pritaikėme keletą idėjų ir iš ankstesnių renginių – tų, kurios užtikrintai labai patinka vaikams.

Tad po šio gimtadienio kiekvienas vaikas galės vadintis tikru šnipu! O įgytas žinias kiekvienas vyresnėlis galės pritaikyti kasdien: namuose pagal pirštų atspaudus galės tėvams įrodyti, kai jaunėlis paims jo daiktus ar ką nors iškrės; o mokykloje galės atsekti, kas paslapčia per pertraukas į jo kuprinę vis prideda laiškelių!
 

Šio gimtadienio metu vaikai:

- Susipažins su Morzės abėcėle, išmoks ja užkoduoti frazes,
- Bus tardomi melo detektoriumi bei išmoks jį apgauti,
- Išmoks iššifruoti tekstą, palikti nematomus užrašus,
- Ims ir lygins pirštų atspaudus,
- Gamins slaptas mikroschemas,
- Naudos tikro lazerio spindulį,
- Gaus slaptų agentų pažymėjimus.

Gimtadienio pakvietimai

Kadangi gimtadiеnio šventė vaikams prasideda nuo akimirkos kai į jų rankas patenka kvietimas, NEMOKAMAI pridėsime ir gražius popierinius arba skaitmeninio formato pakvietimus. Šis nepaprastas, apie specialų šnipo gimtadienį informuojantis kvietimas su visa reikalinga šnipų simbolika tik dar labiau pakurstys vaikų fantaziją ir užkrės nekantrumu! 

Vaikų gimtadienio pakvietimai


Renginio vieta - pasirenkama.
Galime atvykti pas Jus į namus ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą arba pasiūlyti vieną iš erdvių, su kuriomis bendradarbiaujame.

4.4
300+ įvertinimų
5 balai
72%
4 balai
4%
3 balai
18%
2 balai
1%
1 balai
4%

Atsiliepimai (212)
Šnipo gimtadienis vaikams

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.