Pramoga
Data
Dalyvių skaičius
Kaina
Rikiuoti pagal
+370 659 91566
Administracijos darbo laikas: I-V - 8:30 - 18:00

Žaidimas "Mafija" paaugliams (N-13)

1 val. 30 min.
nuo 150 €

Informacija

„Mafija“ – vienas populiariausių pasaulyje žaidimų, kuris paauglių gimtadieniui suteiks naują atspalvį, įsuks į įdomią ir nenuspėjamą žaidimo eigą. Jeigu su draugais mėgstate vaidinti „blogiukus“ ir „geriečius“, šis žaidimas skirtas jums. Šaudymo varžybų, slėpynių ar bėgimo maratono nebus, tačiau jūsų laukia dar sunkesnė ir paslaptingesnė kova - bandysite nugalėti vieni kitus gudrumu ir įgūdžiais pastebėti net menkiausias detales.
 
Šio žaidimo metu dalyvauja 10 žaidėjų. 7 iš jų tampa sąžiningais ir dorais miestelio gyventojais, o likę 3 – blogiukais. Nors blogiukų yra gerokai mažiau, bet jie turi ypatingą super galią – jie žino, kas žaidžia blogiukų komandoje. Na o miestelio gyventojų pranašumas – daugiau komandos narių. Žaidimą laimės tie, kurie moka meluoti ir blefuoti arba tie, kurie moka įtikinamai pasakoti tiesą.
 
Vedėjas atsiveš žaidimo inventorių ir supažindins su taisyklėmis. Na o jums telieka dėlioti strategijas ir naudotis jų subtilybėmis!
 
Tad, ar jūs pasiruošę? Pasigaląskite savo žvitraus proto ir ypatingų gebėjimų kardus ir pirmyn į amžinąją gėrio-blogio kovą! Kas nugalės šį kartą..?
5
8 įvertinimų
5 balai
100%
4 balai
0%
3 balai
0%
2 balai
0%
1 balai
0%

Atsiliepimai (4)
Žaidimas "Mafija" paaugliams (N-13)

Redagavimo politika

1. Atsiliepimus renkame tik iš klientų.

2. Jei klientas palieka atsiliepimą, be lietuviškų raidžių arba lieka gramatinė klaida, atsiliepimą pataisome.

3. Pavardes ištriname, dėl privatumo ir GDPR.

Kiek kainuoja

* - Už kiekvieną km(į vieną pusę), nuo vedėjo miesto skaičiuojamas 0,75 eur, ar didesnis kelionės mokestis.
Pastaba: Atkreipkite dėmėsį, jog kainos pas mus yra kintančios priklausomai nuo vedėjų užimtumo, kiek laiko liko iki renginio dienos ir kitų parametrų, todėl norėdami užsakyti renginį už mažiausią kainą prašome užsakyti renginį kuo anksčiau.